top of page

Apie VOVERES

Maistas vaikų šventėms

Dirbame
klientaMs

Gaminame sveiką, natūralų maistą mažiausiems valgytojams – darželius ir mokyklas lankantiems vaikams. Meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologinius reikalavimus ir patvirtinamas Visuomenės Sveikatos Centre.

Tiekiame maistą ligoninių ir sanatorijų pacientams, kurių kasdienį racioną sudaro pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė. Taip pat gaminame trintą maistą ir maistą, skirtą maitinti zondu. Specialių poreikių pacientams sudarome atskirus valgiaraščius, parengtus pagal gydytojų ir dietologų rekomendacijas.

PAGARBA MAISTUI

Siūlome visos dienos meniu – pusryčius, priešpiečius, pietus ir pavakarius. Pusryčių meniu – įvairių kruopų košės pagardintos sviestu ar trintomis uogomis, sumuštiniai, omletai, gėrimai. Vaikų pietums ruošiame sriubas, karštus antrus patiekalus bei gėrimus. Karštus pietų patiekalus gaminame iš jautienos, veršienos, kalakutienos, paukštienos, kiaulienos ir vieną kartą savaitėje patiekiama žuvis. Karšti patiekalai patiekiami su bulvių, ryžių ar įvairių kruopų (ryžių, grikių, kuskuso, perlinių kruopų, lęšių) garnyru bei šviežių daržovių salotomis pagardintomis alyvuogių aliejumi.

Mūsų gaminamuose patiekaluose vaikams gausu sezoninių daržovių (bulvių, morkų, burokėlių, kopūstų, brokolių, žiedinių kopūstų, moliūgų, cukinijų, salierų ir kitų daržovių), su kuriomis vaikai gauna platų spektrą jų augančiam organizmui reikalingų vitaminų bei mineralinių medžiagų. Maistas ruošiamas garuose, kad būtų ne tik sveikas, bet ir lengvai įsisavinamas. Pavakariai sudaryti iš miltinių blynelių, sklindžių, apkepų, patiekiamų su įvairiais padažais, natūralaus raugo pagrindu keptų bandelių, jogurto, pieno, natūralių sulčių, arbatų. Kiekvieną dieną yra patiekiami vaisiai.

Bowl of Berries

NUO
2011

Paprastumas. Tvarumas.

Sėkmingai teikiame maitinimo paslaugas privatiems vaikų darželiams ir mokykloms, sveikatos centrams bei sanatorijoms Vilniuje. Pristatome maistą ir į biurus, renginius, stovyklas.

Įmonėje dirba patyrę kulinarai, todėl gerai išmano šio darbo specifiką. Įmonės dietologas garantuoja, kad vaikų ir suaugusiųjų dienos maisto energinė vertė atitinka sveikatos normas.

Orientuojamės į sveiką, paprastą ir skanų maistą, todėl kruopščiai atrenkame žaliavas be maisto priedų. Daug maisto ruošiame garuose, kad būtų ne tik sveikas ir gerai įsisavinamas, bet ir neprarastų natūralaus skonio.

Ką tik pagamintą, karštą maistą klientams pristatome patys. Transportuojame terminėse dėžėse ir maisto induose – maistas atvyksta karštas ir nepakitusio skonio.

bottom of page